Teslimat Şartları

Stok ve ödeme onayı alınan siparişinizin ürün/leri 2 işgünü içinde kargoya teslim edilir. Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine kargo tarafından teslim edilir.


Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri, zorunlu haller dışında 0-600 km mesafeler için 3 (üç) işgünü, 600 km üzeri mesafeler için 3-4 (üç- dört) işgünüdür.

Tüm gönderiler, Kargo tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişinizin sevk ve fatura adresleri farklı ise fatura ve sevkiyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir.

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, info@polmakmarket.com , e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'ne bilgi verebilir veya 0 216 492 85 10 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.