LUSIN PROTECT G31 Kalıp Koruyucu Korozyon Önleyici - ProtectG31

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® PROTECT G 31 - Balmumu Bazlı Kalıp Koruyucu (Korozyon Önleyici) ve Yağlayıcı

 

Faydalar
• Kararlı şeffaf film; el temasına dayanıklı
• Korozyona karşı kalıcı koruma
• Kalıp ayırıcı olarak kullanıma uygundur

 

Açıklama
Lusin® Protect G 31, aynı zamanda yağlama özellikleri de gösteren, oldukça etkili bir kalıp koruyucudur (korozyon önleyici madde).


Katı koruyucu filmin gecikmeli oluşumu, Lusin® Protect G 31'in çok ince çatlaklara nüfuz etmesini sağlar. Koruyucu film kullanıma karşı dayanıklıdır ve yaklaşık 50 °C'de (122 °F) erimeye başlar.

 

Lusin® Protect G 31 aerosol, koruyucu filmin UV ışığı altında (maksimum 366 nm'de) görünmesini sağlayan UV ışığına duyarlı pigmentler içerir.


Tipik Özellikler
Korozyon koruması DIN 50017:                               20 saat sonra korozyon yok
DIN En ISO 9227'ye göre Nötr Tuz Püskürtme Testi:  28 saat sonra korozyon yok

 

Uygulama
Lusin® Protect G 31 esas olarak kalıpları ve termoplastik reçineleri korozyona karşı işlemeye ayrılmış kalıpları korumak için kullanılır.


Lusin® Protect G 31 sadece kuru ve temiz metal yüzeylere uygulandığında maksimum koruma (korozyon önleme) özelliği gösterir. Temizlik için kalıp temizleme maddesi olarak Lusin® MC1718 veya Lusin® Clean L 23 F ve yağ çözücü olarak Lusin® Clean L 11 veya Lusin® Clean L 52 F kullanılması önerilir.


Optimum film üretimi, yalnızca Lusin® Protect G 31'in kenarları ve alt kesimleri kapatmaya özellikle dikkat ederek birkaç ince katman halinde uygulanması durumunda sağlanır.

 

Lusin® Protect G 31, Lusin® Clean L 11 veya Lusin® Clean L 52 F gibi yağ gidericiler kullanılarak veya parça üretilerek çıkarılabilir, böylece üretilen parçalara kalıp koruyucu aktarılabilir.


Üretilen parçaların laklama, baskı veya yapıştırma gibi müteakip işlemleri açısından ön testler önerilir.

 

Ambalajlama
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet
ile Hacim: 20 l

 

Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

 

LUSIN PROTECT G31 Kalıp Koruyucu Korozyon Önleyici
  • LUSIN PROTECT G31 Kalıp Koruyucu Korozyon Önleyici

BENZER ÜRÜNLER