Mobil Kuru Hava Kurutucu - Desiccant
  • Mobil Kuru Hava Kurutucu - Desiccant

Labotek DDM serisi kuru soğuk hava ile granül formundaki malzemelerin sürekli kurutulmasına olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

 

DDM serisi hazne içindeki havanın soğutucu petek yardımıyla nemden tamamen arıtılması ile kurutma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sayede çok daha az enerji harcanarak ve kısa sürede hazne içindeki malzemelerin tam olarak ve güvenli biçimde kurutulmasını sağlar. Standart olarak +/- 2ºC sapma ile 60°C den 140°C'ye kadar aralıkta kurutma sağlar.

 

HT (High Temperature) modelinde 60°C den 180°C'ye kadar sıcaklık aralığı mevcuttur. Son derece doğru bir sıcaklık kontrolü ve <-35 °C bir kuru hava noktasıyla, granül malzemelerde %0.02 den daha düşük nem seviyesine ulaşmaktadır. HT modelinde bu değer %0.002'e kadar düşmektedir.

 

DDM serisinin özellikleri...


- Sadece 0,60 m² yer kaplar


- 4 farklı kurutma haznesine sahiptir, 60, 120, 180 ve 225 lt.


- 3 faz elektrik gücüne ihtiyaç duyar, ayrıca basınçlı hava gerekmez.


- Benzersiz kuru hava taşıma sistemi ile plastik işleme makinesine taşıma


- Dahili 3 faz taşıma sistemi (PGT)


- Çiğ noktası bağlantı girişi


- Bağımsız yüksek sıcaklık termostatı


- Giydirme kısımları hariç genişletilmiş 3 yıl garanti

 

Dokunmatik Ekran Kontrolü


DDM 6" renkli dokunmatik mikroişlemcili kontrol sistemi ile kontrol edilmektedir. Dokunmatik ekranda sunulan menü basit sembollerden ve kullanıcı dostu arayüzden oluşmaktadır.


Kısa yol tuşları ile basit kullanım amaçlanmıştır. Kurutma sıcaklığı set değerleri, kurutma süresi, start/stop düğmesi kurutma ve yükleme set değerleri kolay ulaşılabilirlikle yerleştirilmiştir.

 

BENZER ÜRÜNLER