Lusin Protect G31 Kalıp Koruyucu Sprey 400ml - G 31 F

TEKLİF İSTE

LUSIN® PROTECT G 31 - Mum Bazlı Kalıp Koruyucu (Korozyon Önleyici) ve Yağlayıcı

 

Faydalar
- Kararlı şeffaf film; kullanıma dayanıklı

- Korozyona karşı kalıcı koruma
- Kalıp ayırıcı madde olarak kullanıma uygundur


Tanım

Lusin® Protect G 31, aynı zamanda yağlama özellikleri de gösteren yüksek verimli bir kalıp koruyucudur (antikorozyon maddesi). Katı koruyucu filmin gecikmeli üretimi, Lusin® Protect G 31'in çok ince çatlaklara nüfuz etmesini sağlar. Koruyucu film, kullanıma karşı dayanıklıdır ve yaklaşık 50 °C'de (122 °F) erimeye başlar.


Lusin® Protect G 31 aerosol, koruyucu filmin UV ışığı altında (maksimum 366 nm) görünmesini sağlayan UV ışığına duyarlı pigmentler içerir.


Tipik Özellikler

Korozyon koruması

 

DIN 50017: 20 saat sonra korozyon yok

 

DIN EN ISO 9227'ye göre

Nötr Tuz Püskürtme Testi: 28 saat sonra korozyon yok


Uygulama

Lusin® Protect G 31, kalıp ve kalıp aksamlarının korozyona karşı korumak için kullanılır.


Lusin® Protect G 31, kuru ve temiz metal yüzeylere uygulandığında maksimum koruma (korozyon önleyici) özellikleri gösterir. Temizlik için, kalıp temizleme maddesi olarak Lusin® MC1718 ve yağ giderme maddesi olarak Lusin® Clean L 11 kullanılması tavsiye edilir.


En iyi koruma için oluşturulacak film tabakası, yalnızca Lusin® Protect G 31'in metal bölgenin kenarlarının ve alt kesimlerinin kaplanmasına özellikle dikkat edilerek birkaç ince tabaka halinde uygulanması ile sağlanır.


Lusin® Protect G 31, Lusin® Clean L 11 gibi yağ çözücüler kullanılarak ya da kalıp ısıtılarak üretime başlamak suretiyle, kalıp koruyucusu çıkarılabilir.


Üretilen parçaların sonradan cilalama, baskı veya yapıştırma gibi sonraki işlemleri açısından, ön testler tavsiye edilir.

Ambalaj - Aerosol

 

Karton kutularda 12 adet 400 ml sprey

 

 

Lusin Protect G31 Kalıp Koruyucu Sprey 400ml
  • Lusin Protect G31 Kalıp Koruyucu Sprey 400ml

BENZER ÜRÜNLER