LUSIN PROTECT G 31 F Medikal Gıda Kalıp Koruyucu - ProtectG31F

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® PROTECT G 31 F - MEDİKAL VE GIDA UYGULAMALARINA ÖZEL Balmumu Bazlı Kalıp Koruyucu (Korozyon Önleyici) ve Yağlayıcı

 

Faydalar
• Gıda sınıfı yağlayıcı, NSF H1 tescilli
• Korozyona karşı uzun süreli koruma
• Kullanıma dayanıklı kararlı beyazımsı film
• Çıkarması kolaydır

 

Açıklama
Lusin® Protect G 31 F, aynı zamanda yağlama özellikleri de gösteren, oldukça etkili bir küf koruyucudur (korozyon önleyici madde). Katı koruyucu filmin gecikmeli üretimi, Lusin® Protect G'yi etkinleştirir 31 F çok ince çatlaklara nüfuz eder. Lusin® Protect G 31 F, H1 kategori koduna uygundur ve bu nedenle FDA 21 CFR 178.3570 ile uyumludur

 

Tipik Özellikler

Alevlenme Noktası: < -10 C (14 F)
DIN EN ISO 9227'ye göre Nötr Tuz Püskürtme Testi: 150 saat sonra korozyon yok

 

Uygulama
Lusin® Protect G 31 F, esas olarak termoplastik reçineleri korozyona karşı işlemeye ayrılmış kalıpları ve kalıpları korumak için kullanılır.

 

Lusin® Protect G 31 F, yalnızca kuru ve temiz metal yüzeylere uygulandığında maksimum koruma (korozyon önleme) özelliği gösterir. Temizlik için kalıp temizleme maddesi olarak Lusin® Clean L 23 F ve yağ çözücü olarak Lusin® Clean L 52 F kullanılması tavsiye edilir. Her iki ürün de NSF tescillidir.


Optimum film oluşumu, yalnızca Lusin® Protect G 31 F'nin kenarları ve alt kesimleri kapatmaya özellikle dikkat ederek birkaç ince katman halinde uygulanması durumunda sağlanır.


Lusin® Protect G 31 F, parçalar üretilerek kalıp koruyucunun üretilen parçalara aktarılmasıyla veya Lusin® Clean L 52 F yağ giderme maddesi kullanılarak çıkarılabilir.

 

Üretilen parçaların laklama, baskı veya yapıştırma gibi müteakip işlemleri açısından ön testler önerilir.

 

Ambalajlama
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet

 

Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

LUSIN PROTECT G 31 F Medikal Gıda Kalıp Koruyucu
  • LUSIN PROTECT G 31 F Medikal Gıda Kalıp Koruyucu

BENZER ÜRÜNLER