LUSIN LUB PZO 152 Montaj ve İtici Yağı 400ml - PZO152400

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® LUB PZO 152 - Montaj, Yatak ve İticiler için Özel Yağ

 

Faydalar
• Yüksek basınca dayanıklı
• Yapışma kaymasını önler
• Korozyona karşı korur
• Sürtünme korozyonunu önler
• Sıcak su ve buhara karşı dayanıklıdır
• Alkalin ve asit ortamına dayanıklıdır
• Kolayca yayılır

 

Açıklama
Lusin® Lub PZO 152, mineral yağ ve inorganik katı yağlayıcıların bir kombinasyonuna dayalı, yumuşak, çok amaçlı bir macundur. Bu özel yağlama ve montaj macunu, yüksek basınca dayanıklıdır ve aşındırma korozyonu da dahil olmak üzere korozyona karşı koruma sağlar.
Lusin® Lub PZO 152, 150°C'ye (302 °F) kadar tercih edilen uygulama aralığında maksimum yağlama etkisi sağlar.
Lusin® Lub PZO 152, yapışmayı önler ve sıcak su, buhar, alkali ve asit ortamlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca kolayca yayılır ve uzun süreli bir performans sunar.

 

Tipik Özellikler

Aktif bileşenin görünümü: pasta, bej

 

Yoğunluk: DIN 51757, 20c de (68F): 1,35 g/ml

 

Bırakma noktası, C (F): > 150 (302)

 

Servis sıcaklık aralığı C (F): -30 ile 150 (-22 ile 302)

 

DIN 51804'e (0,1mm) göre işlenmiş penetrasyon: yaklaşık pikler 315

 

Uygulama
Lusin® Lub PZO 152'nin plastik işleme makinelerinde göbek kızakları ve ejektör pimlerinde kullanılması önerilir. Yağlayıcı, özellikle kayan yüzeyler için bakım ve onarım amaçlı tasarlanmıştır. (düşük ila orta kayma hızları), tutunma kaymasının olabileceği uygulamalar ve yüksek statik ve dinamik yükler altındaki uygulamalar için. Ürün, ısıya maruz kalan uygulamalarda ve her türlü uygulamada montaj yardımcısı olarak kullanılabilir. Lusin® Lub PZO 152, tüm makine imalat endüstrisindeki montaj işlemleri için çok amaçlı bir üründür.

 

Uygulama notları:

Tüm yüzeyleri temizleyin ve yağdan arındırın, ince ve eşit bir tabaka halinde pasta veya sprey uygulayın. Temizlik için kalıp temizleme maddesi olarak Lusin® Clean L 23 F veya Lusin® MC1718 ve yağ çözücü olarak Lusin® Clean L 11 veya Lusin® Clean L 52 F kullanılması önerilir.


Ambalajlama
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet

 

Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

LUSIN LUB PZO 152 Montaj ve İtici Yağı 400ml
  • LUSIN LUB PZO 152 Montaj ve İtici Yağı 400ml

BENZER ÜRÜNLER