LUSIN LUB PM 1001 Yüksek Sıcaklık Yağı 400ml - PM 1001

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® LUB PM 1001 - Sentetik Baz Yağlı Yüksek Sıcaklık Pastası

 

Faydalar
• Yüksek basınca dayanıklı
• Yüksek sıcaklıklara dayanıklı
• Termal olarak iletken
• Yatak sarmayı önler

 

Açıklama
Lusin® Lub PM 1001, sentetik baz yağ ve özellikle yüksek sıcaklıklara dayanıklı inorganik katı yağlayıcıların bir kombinasyonu ile yüksek sıcaklık yağlama ve montaj pastasıdır. Bu macun yağlamayı sağlar ve 1000 °C'ye (1832 °F) kadar sıcaklıklara dayanıklıdır. Lusin® Lub PM 1001 termal olarak iletkendir ve tutuklukları önler.

 

Tipik Özellikler

Renk: Açık gri

 

Yoğunluk DIN 51757 20C de g/ml: 1,3

 

Uygulama
Lusin® Lub PM 1001, örneğin enjeksiyon kalıplama makinelerinin vidaları veya ekstrüzyon kalıpları gibi yüksek sıcaklıklara ve basınca maruz kalan vida bağlantıları için yağlayıcı olarak kullanılır. Ayrıca her türlü uygulamada krapaj önleyici, ısıyı ileten montaj pastası olarak da kullanılabilir.

 

Uygulama notları:

Yüzeyi temizleyin ve yağdan arındırın. Tüm yüzeye ince bir tabaka macun sürün ve hafifçe ovalayın. Püskürterek ince ve eşit bir tabaka halinde uygulayınız.

 

Temizlik için kalıp temizleme maddesi olarak Lusin® Clean L 23 F veya Lusin® MC1718 ve yağ çözücü olarak Lusin® Clean L 11 veya Lusin® Clean L 52 F kullanılması önerilir.


Ambalajlama
Kutu: 1500 gr
Sprey: 400 ml, kutu başına 12 adet

 

Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

 

 

LUSIN LUB PM 1001 Yüksek Sıcaklık Yağı 400ml
  • LUSIN LUB PM 1001 Yüksek Sıcaklık Yağı 400ml

BENZER ÜRÜNLER