LUSIN CLEAN L23F Polimer Temizlik Malzemesi 400ml - CleanL23F

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® CLEAN L 23 F - Organik Solvent Bazlı Temizlik Maddesi

 

Faydalar
• Polimer kalıntılarını giderir
• Hızlı temizleme etkisine sahiptir
• NSF tescillidir, A1 ve K3 listeleme gerekliliklerine uygundur

 

Açıklama
Lusin® Clean L 23 F, özellikle inatçı reçine ve diğer kalıntıları metal yüzeylerden çıkarmak için uygun olan organik bir temizlik maddesidir. Ürün çabuk buharlaştığından püskürtme sonrası hızlıca silinmelidir.

 

Tipik Özellikleri

Kaynama Noktası (aerosol): < -10 C (14 F)
Yoğunluk (aktif madde): < 0,85 g/cm3

 

Uygulama
Lusin® Clean L 23 F, kirli kalıpların temizliğinde ve örneğin PVC, POM, poliamidler, akrilatlar vb. polimer kalıntılarının çözülmesinde kullanılır.

 

Kirlenmiş kalıplara Lusin® Clean L 23 F püskürtün, ürünün reaksiyona girmesine izin verin, ardından parçaları üreterek çıkarın (başlangıçta etkilenen yüzeyleri göstereceklerdir). Ürün ayrıca bir bez mendil kullanılarak da çıkarılabilir.

Gerekirse, prosedür birkaç kez daha yüksek sıcaklıklarda ve daha uzun reaksiyon süresinde (maksimum 1 saat) tekrar edilebilir. Üretimin durması durumunda, yüzey Lusin® Clean L 23 F ile temizlendikten sonra, Lusin® Protect G 31 F (NSF uygunluğu isteniyorsa) gibi bir kalıp koruyucu (korozyon önleyici) uygulanmalı; diğer tüm durumlarda

 

Lusin® Protect G 31 veya Lusin® Protect G 11 kullanılabilir.

 

Dikkat: Lusin® Clean L 23 F, plastik ve boyalı yüzeylere saldırır.

 

Ambalajlama
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet

 

Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

LUSIN CLEAN L23F Polimer Temizlik Malzemesi 400ml
  • LUSIN CLEAN L23F Polimer Temizlik Malzemesi 400ml

BENZER ÜRÜNLER