LUSIN CLEAN L 51 - Yağ Çözücü 400ml - CleanL51

TEKLİF İSTE

 

LUSIN CLEAN L 51 - Yağ çözücü

 

Faydalar
• Hızlı ve kapsamlı temizlik
• Yağ, gres ve mum birikintilerini giderir

 

Açıklama
Lusin® Clean L 51, limonen ve sürfaktan bazlı hoş portakal benzeri bir kokuya sahip organik bir temizlik maddesidir. Ürün, metal ve plastik yüzeylerin çoğundan yağları, gresleri ve mumları uzaklaştırır. Ayrıca kolay ve hızlı bir şekilde yayılır..

 

Tipik Özellikler

Etkin maddenin görünümü: sıvı, renksiz

 

Uygulama
Lusin® Clean L 51, plastik ve metal yüzeylerdeki yağ, gres ve mum birikintilerinin giderilmesi için uygundur. Ürün özellikle plastik işleme makinelerinde alet ve kalıpların yağdan arındırılması için uygundur.
Kirlenmiş parçalara Lusin® Clean L 51 püskürtün, ürünün birkaç dakika reaksiyona girmesine izin verin ve ardından parçaları temiz bir bezle silin.

 

Korozyonu önlemek için yeni temizlenmiş metal yüzeylere Lusin® Protect G 11 veya Lusin® Protect G 31 uygulamanızı öneririz.


Ambalajlama
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet

 

Yasal Uyarı
Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

 

LUSIN CLEAN L 51 - Yağ Çözücü 400ml
  • LUSIN CLEAN L 51 - Yağ Çözücü 400ml

BENZER ÜRÜNLER