Lusin Clean L 11 Yağ Sökücü 400ml - Clean L11

TEKLİF İSTE

 

LUSIN® CLEAN L 11 - Organik Solvent Bazlı Temizlik Maddesi

 

Faydalar
• Yağları giderir ve iyice temizler
• Kısa kuruma süreleri
• Plastikler ve kauçuklar için uygun

 

Açıklama
Lusin® Clean L 11 yağları ve gresleri çözer ve mum kalıntılarını giderir. Geleneksel plastikler ve kauçuklar, hızla kuruyan temizleyiciye kısa süreli maruz kalmaya karşı dirençlidir.

 

Tipik Özellikler
Etkin maddenin görünümü: sıvı, renksiz

 

Uygulama
Lusin® Clean L 11 parçaları iyice ıslatır ve plastik, metal ve kauçuk yüzeylerdeki yağ, gres ve mum kalıntılarının çıkarılması için uygundur.
Arabalarda, teknik aparatlarda vb. tüm plastik yüzeylerin temizlik ve bakımı için geçerlidir.

 

Parçalar silinerek, daldırılarak veya püskürtülerek temizlenebilir.
Korozyonu önlemek için yeni temizlenmiş metal yüzeylere Lusin® Protect G 31 F (NSF uyumlu), Lusin® Protect G 11 veya Lusin® Protect G 31 gibi bir küf koruyucu (korozyon önleyici madde) uygulanması önerilir.

 

Ambalajlama
Aerosol: 400 ml, kutu başına 12 adet
ile Hacim: 20 l, 200 l

 

Yasal Uyarı

Burada yer alan teknik bilgiler ve kullanım önerileri, yayınlandığı tarihteki genel deneyim ve bilgilerimize dayanmaktadır ve teknik deneyime sahip bir profesyonele olası uygulamalar
hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriyi, belirli bir uygulama için seçilen ürünle kendi testlerini yapma yükümlülüğünden muaf tutmaz. Bilgi ve önerilerin doğru ve güvenilir
olduğuna inanılmakla birlikte, bu bültende belirtilen hiçbir şey açık veya zımni bir garanti olarak kabul edilmemelidir.

 

Lusin Clean L 11 Yağ Sökücü 400ml
  • Lusin Clean L 11 Yağ Sökücü 400ml

BENZER ÜRÜNLER