Kuru Hava Kurutucu 225 - DDM225

TEKLİF İSTE

Mobildir, sadece 0,60 m² yer kaplar.

 

225 litre kurutma haznesi

 

Yükleyicisi üzerindedir

 

Aynı anda iki makineye besleme yapabilir

 

Çiğ noktası -40C nin altındadır

 

Kurutma sonrası nem seviyesini yüzbinde 2'nin (%0,002) altında garanti eder.

 

3 faz elektrik gücüne ihtiyaç duyar

 

Basınçlı hava gerekmez


3 yıl garanti

Dokunmatik ekran kontrolü

Labotek DDM serisi kuru soğuk hava ile granül formundaki malzemelerin sürekli kurutulmasına olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

DDM serisi hazne içindeki havanın soğutucu petek yardımıyla nemden tamamen arıtılması ile kurutma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sayede çok daha az enerji harcanarak ve kısa sürede hazne içindeki malzemelerin tam olarak ve güvenli biçimde kurutulmasını sağlar. Standart olarak +/- 2ºC sapma ile 60°C den 140°C'ye kadar aralıkta kurutma sağlar.

HT (High Temperature) modelinde 60°C den 180°C'ye kadar sıcaklık aralığı mevcuttur. Son derece doğru bir sıcaklık kontrolü ve <-35 °C bir kuru hava noktasıyla, granül malzemelerde %0.02 den daha düşük nem seviyesine ulaşmaktadır. HT modelinde bu değer %0.002'e kadar düşmektedir.

 

DDM 6" renkli dokunmatik mikroişlemcili kontrol sistemi ile kontrol edilmektedir. Dokunmatik ekranda sunulan menü basit sembollerden ve kullanıcı dostu arayüzden oluşmaktadır.

 

Kısa yol tuşları ile basit kullanım amaçlanmıştır. Kurutma sıcaklığı set değerleri, kurutma süresi, start/stop düğmesi kurutma ve yükleme set değerleri kolay ulaşılabilirlikle yerleştirilmiştir.

 

 

Kuru Hava Kurutucu 225
  • Kuru Hava Kurutucu 225

BENZER ÜRÜNLER